Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Ceset

    Gazi Mustafa Kemal Bulvarı 114/CMaltepe - ANKARA (Ankaray Maltepe Durağı Gülseren Sokak Çıkışı Karşısı) 4 Şubat 2023 Cumartesi
    50 dakika
    • Kara komedi

    Ceset

    Ekip Adı: Tiyatro Ciddibazlar
    Oyunun Türü: Kara Komedi
    Süre: Tek Perde - 50 dk.

    Yaş Sınırı: 13+

    Ankara’nın göbeğinde, bir gece yarısı vaktinde Nejat’ın çıplak elleriyle öldüresiye dövdüğü Ceset, Cevdet’in tüm yaşamını ve anılarını tepetaklak eder. Çünkü bilmedikleri bir şey vardır; Ceset o gece bir değil, iki kişinin öldürüleceğine dair haber
    almıştır; ve ona asla yanlış haber gelmez.

    Bu oyunda neyi amaçlıyoruz?

    Sembolist bir tiyatro oyunu çalışması olan “Ceset” seyircisine kara komedi penceresinden baktırmayı ve gündelik, sıradan hatta önemsiz sandığımız geçmiş anılarımızın yaşamımızın tamamını hatta ölümümüzü nasıl şekillendirdiğini düşündürmeyi hedefler. Bu oyunda Jerzy Grotowski’nin Fiziksel Eylemler Yöntemi ve Yoksul Tiyatro gibi çalışmalarından hareketle kendine özgü bir oyun dili oluşturan Ciddibazlar, tasarım ve reji açısından da seyircisinin sezgisel yönelimlerine hitap ederek komik, kaygı uyandırıcı ve derinlik içeren bir deneyimi seyircisine vaadediyor.

    Tiyatro Ciddibazlar kimdir?

    Ciddibazlar, Türk tiyatrosunun kökenlerinden beslenen ve tiyatronun her alanında; tasarımdan rejiye, oyunculuktan oyun yazarlığına kadar geniş bir yelpazede kendilerini geliştirmeye adayan bir ekiptir. Tecrübe sahibi tiyatrocuları ve halihazırda eğitimine devam eden genç tiyatrocu adayları ile birlikteliğe inanan, birbirini geliştiren çağdaş bir topluluk olan Ciddibazlar, yeni sezonda ortaoyunu ve kara komedi türündeki yetişkin oyunlarının yanı sıra çocuk oyunlarıyla da tiyatro seyircisiyle buluşmayı hedeflemektedir

    Özgün Hikâye: İlter HALİLOĞLU
    Oyunlaştıran ve Yöneten: Batuhan YALÇIN

    OYUNCULAR
    Furkan ULU
    Doğa PATIR
    Ediz DEMİRCAN
    Yağmur YELKUVAN
    Yağmur DEMİR

    Makyaj Tasarımı: Doç Dr. Yeşim BALTACIOĞLU
    Işık Tasarımı: Elif DEMİR
    Reji Asistanı: Tutku Lâl DEMİRCİ
    Teknik Sorumlu: Zeynep Uysal
    Tasarım-Teknik Uygulama: Ciddibazlar EKİP
     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Tiyatro Tempo

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Ceset Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraCeset Ankara Biletleri

    AdresTiyatro Tempo
    80,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü