Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Cibali Karakolu

    İstanbul - Profilo Kültür Merkezi Salon Batı Alternatif Sahne 28 Mayıs 2022 Cumartesi
    120 dakika
    • Tiyatro

    Cibali Karakolu

    Oyunumuzda yaş sınırı yoktur. Oyunumuz iki perde 120 dakikadır.

    Cibali Karakolu, Henri Kéroul ve Albert Barre'nin Une Nuit de Noces (Bir Düğün Gecesi) adlı eserinden uyarlanan Türk oyunu. Muammer Karaca ve Refik Kordağ tarafından uyarlanan oyunun çizgisi Karaca sonrasında Nejat Uygur ve Zihni Göktay tarafından devam ettirildi.

    Kadın erkek ilişkileri, paranın insanlar üzerindeki etkisi ve çeşitli kurumlardaki aksaklıkları işleyen oyun ilk olarak 1904 yılında Fransa'da temsil edildi. Muammer Karaca tarafından Türk tiyatrosuna uyarlanan oyunda Türk Polis Teşkilatı da "acı ve tatlı" yönleriyle eleştirisidir.

    Yazan: Henri Keroul-Albert Barre

    Uyarlayan: Muammer Karaca-Refik Kordağ

    Yöneten: Ömer Köse

    Oyuncular: Ömer Köse-Yasin Güvenç-Yaren Derebaşı-Bülent Turutoğlu-Dilara Atış-Ali Bal- Mehmet Tarık Bozoğlu- Sıla Toprak

    Ses-Işık: Samet Kara

    Afiş Tasarım: Burçak Beşlioğlu Ve Ekibi

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Avrupa - Profilo Kültür Merkezi Salon Batı Alternatif Sahne

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü