Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Çilek

    120 dakika
    • Gerilim

    Çilek

    Süre: 2 Perde-2 Saat

    Yaş Sınırı: 13+

    Luxturya’da yaşayan halk, sadece ülkelerinin refahı için çalışmaktadır. Bu distopik yaşamda işleri değiştirmeyi kafasına koyan Mellon, Pilgrim isminde bir yöneticinin kılığına girerek önemli insanların sırrını öğrenmiştir. Artık tek amacı bu sırları herkese duyurmaktır. Cübürleri de kaçırıp yanına alan Mellon’un yolu Fides ve Amares ile kesişir. Ve sonu bilinmeyen yolculuk başlar…

    Düşişleri Tiyatrosu izleyenlerini distopik bir dünyaya davet ediyor!

    Yazan-Yöneten: M.Ali BİLGİÇ
    Yapımcı: Harun KOCAKAYA
    Oyuncular:
    M.Ali BİLGİÇ
    Yiğit Hakan TURAN
    Tuğba KUTLU
    Atakan MERT
    Ayça TAŞKENT
    İlyas AKSİN
    Enes ERARSLAN
    Sevil YEŞİL
    Engin ÇAKIR
    Yiğit BURAK
     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü