Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Çilek Çocuk

    40 dakika
    • Komedi

    ÇİLEK ÇOCUK

    Yaş Sınırı : 2-11 Yaş

    Muz Çocuk: Çilek çocuk neredesin?

    Çilek çocuk: Geliyorum.

    Muz Çocuk: Hadi ama çok sıkıldım kaç saattir seni bekliyorum.

    Çilek çocuk: Tamam tamam geliyorum azıcık daha sabret. Taaa taaaa işte geldim.

    Muz Çocuk: Çilek çocuk bu ne hal!

    Çilek çocuk: Ne varmış halimde?

    Muz Çocuk: Çilek çocuk senin beneklerin hani üzerinde nokta olan beneklerin vardı ya onlar nerede?

    Çilek Çocuk: Haaa onlar mı? Herkes beneklerimle dalga geçiyordu. Çilli Çilek Çilli Çilek diyordu.

    Muz Çocuk: Eeeee!

    Çilek Çocuk: Bende onlardan kurtulmaya karar verdim.

    Muz Çocuk: Hiç öyle şey olur mu Çilek Çocuk! Biz farklılıklarımızla güzeliz!!!

    Çilek Çocuk; üzerindeki beneklerle alay edilmesinden çok sıkılır ve bu beneklerden kurtulmayı çok ister. Öyle ki Çilli Çilek diye ona lakap takan arkadaşlarıyla oyun oynamaktan ve hatta dışarı çıkmaktan vazgeçmeye başlamıştır. Ta ki onun en yakın arkadaşı olan Muz Çocuk bu durumu fark edip ona benekleriyle beraber yaşamanın ne kadar güzel olduğunu anlatan bir oyun oynayana kadar. Dünyada ki her canlının Allah tarafından farklı özelliklerle yaratıldığını ve yaratılan hiçbir canlıyla alay edilmemesi gerektiğini anlatan ‘’Çilek Çocuk’’ adlı tiyatro oyunu bir taraftan eğlendirirken; diğer taraftan ise bize çocukların diliyle farklılıkların güzelliğini iletmektedir.

         SAHNEDEPO ÇOCUK TİYATROSU; Çilek çocuk tiyatrosu ile çocuklara çok keyifli bir 40 dakika geçirmenin mutluğunu yaşatmaktadır.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü