Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Çilek ve Arkadaşları

    40 dakika
    • Çocuk Oyunu

    Çilek ve Arkadaşları

    Vantrolog Kukla Oynatıcıkığı eşliğinde Çocuk Tiyatro Oyunu 

    Hakan eğlenmeyi, arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi çok seven, yerinde duramayan bir çocuktur. Parka oynamaya kendini o kadar çok kaptırmıştır ki öğretmenin verdiği ödevleri yapmayı unutmuştur. Çilek ve Ecem parktaki diğer arkadaşların desteği ile ödevleri konusunda Hakan’a yardımcı olacaklar ve Hakan ödevlerini tamamlayacaktır. Vantrolog sanatının (ağız kımıldatmadan kukla oynatıcılığı) ön planda olduğu, arkadaşlığın, yardımlaşmanın önemini anlatan tek perdelik müzikli tiyatro çocuk oyunumuza bekliyoruz.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü