Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Baysahne

    Cimri .

    120 dakika
    • Komedi

    Cimri

    Süre : 2 Saat

    Yaş Sınırı : 10+

    17.yüzyıl Fransa’sında Paris’te yaşayan zengin bir aile, cimri bir baba olan Harpagon yüzünden illallah etmiştir. Bir de bunun üstüne Harpagon ve oğlu aynı kıza kalbini kaptırınca olaylar patlak verir. Harpagon’un oğlu olan Cleante uşağının vasıtasıyla babasının canından çok sevdiği altın dolu sandığını ele geçirince olaylar iyice karışır ve Moliere’in en iyi dolantı komedisi meydana gelir.

    Oyuncular

    S. Çağrı Pepesöyler, Yiğit Altar Atasever, Aybüke Kolukısa, Musa Efe, Berkay Çağrı Başer, Esin Al, Elif Şimşek, Kardelen Uslan, Uğur Simit, Ali Erocak, Ezgi Özerdem, Başak Atış, Mustafa Acar

    Sahne Arkası

    Yazan : Moliere

    Yönetmen : Musa Efe

    Yönetmen Yardımcısı : Yiğit Altar Atasever

    Sahne Amiri : Yener Kubilay

    Kostüm Tasarım : S. Çağrı Pepesöyler

    Dekor Tasarım: Önder Arslanboğa

    Işık Teknik : Ulaş Atış

    Müzik Teknik : Yener Kubilay

     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü