Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Çingenelerin Zamanı 'Hıdırellez'

    • Dram

    Çingenelerin Zamanı 'Hıdırellez'

    Tür : Dram 
    Yaş Sınırı : +16

    Şehir ışıklarının aydınlatmadığı karanlık sokaklarda Ferka'nın geleceğini değiştirebilmesi için en büyük dostu da düşmanı da zaman. Bir insan sevdiğini elde edebilmek için neleri göze alabilir? Herşeyi göze alsada değişteremeyeceği tek şey geçen zamandır. Çingenelerin Zamanı başlıyor..

    Yapım : Tiyatro Pınarı & Tiyatro Arge 
    Yazan: Umut Öpke
    Yönetenler: Gülder Pınar & Umut Öpke
    Sahne Tasarım: TP & ARGE DiZYaN
    Teknik Kadro: Hünkar Uğur Güler, Elif Çetin, Fatih Küçük

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü