Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Clown Bar - Palyaço Bar

    70 dakika
    • Komedi
    • Tiyatro
    • Müzikli Oyun

    Clown Bar - Palyaço Bar

    Bilgi :

    Bilet ücretine 1 yerli içecek dahildir.
    +18 yaş için uygundur.
    Kapı açılış - 21:00 - Oyun başlangıç - 21:30

    Uzun zaman önce palyaçoluğu bırakıp polis olan Happy Mahoney’nin uyuşturucu bağımlısı erkek kardeşi palyaço Ufaklık Timmy öldürülür. Happy kardeşinin başına gelenleri çözmek üzere eskiden kendisinin de içinde olduğu karanlık işlerin döndüğü palyaço barına geri döner. Ve bu geçmişiyle yeniden yüzleşmesine, eski hatıraların canlanmasına neden olur. Happy, kardeşi Timmy’nin neden ve kim tarafından öldürüldüğünü bulmaya, intikam almaya kararlıdır. Kalbini kırıp bar patronu Bobo’yla birlikte olan eski kız arkadaşı Ölümcül Öpücük’den, düşmanlarına ve dostlarına kadar tüm geçmişiyle karşılaşmak zorunda kalan Happy Mahoney palyaço yer altı dünyasının karmaşasından kurtulmayı ve evine geri dönmeyi başarabilecek midir?
    Clown Bar, New York prömiyeri büyük beğeni toplayan ve New York Times eleştirmenleri seçimi olarak önerilen oyun bir palyaço polisiyesi. Palyaçoları sevseniz de sevmeseniz de izlemekten keyif alacağınız bir oyun. Bir zamanların kara filmlerine (Film Noir) ve çok satan ucuz polisiyelerine (Pulp Fiction) göndermeleriyle farklı bir tarza sahip olan bu eğlenceli oyun ilgi görmeye devam ediyor. Takıntılı kahraman, deli suç dünyası patronu, kavuşamayan aşıklar, yufka yürekli hayat kadını, bolca silah, bolca çatışma gibi klasik suç filmi şablonlarını alıp kendi tarzıyla harmanlayan yazar oldukça eğlenceli bir
    komediye imza atmış. Bugüne dek yirmiden fazla prodüksiyonu yapılan oyun Türkiye’de TİYATROHANE PRODÜKSİYON TİYATROSU oyuncuları ile ilk kez sahnelenerek TÜRKİYE PRÖMİYERİNİ yapıyor!

    Yazar : Adam Szymkowicz
    Çevirmen : Nazlı Gözde Yolcu
    Yönetmen: Murat Çidamlı
    Yardımcı Yönetmen: Erk Bilgiç
    Müzik Direktörü: Kerem Memişoğlu
    Koreograf: Monique Masius
    Kostüm ve Makyaj Tasarımı: Ali Altunsoy
    Reji Asistanı: Nadire Ercan
    Kondüvit: Umur Duman
    Prodüksiyon: Tiyatrohane
    Yapım Koordinatörü: Melike Çerçioğlu Bilgiç
    Afiş Tasarımı ve Fotoğraflar: Mustafa Akçilpunar, Aysel Ceren Kaçar
    Oyuncular:
    Erk Bilgiç
    Zeynep Nutku
    Başak Fındıkçıoğlu
    Melike Çerçioğlu Bilgiç
    Cenk Kaptan
    Umut Özan
    Vahap Polat
    Livio Jr. Angelisanti
    Gizem Karasu Mersinli
    Sevgi Girgin
    Nadire Ercan
    Hüseyin Ermiş 

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü