-

Çocuk Oyuncağı

Bursa - Bursa Nilüfer Belediyesi Uğur Mumcu Sahnesi 25 Ocak Salı - 25 Ocak 2022 Salı
40 dakika
  • Tiyatro

Çocuk Oyuncağı

Yaş Sınırı: 3 yaş ve üzeri

Çocuk Tiyatrosu; Arkadaşlarıyla oyun oynarken sorunlar yaşayan Eda'nın en büyük isteği, bir gün oyuncaklarının canlanması ve onlarla  hep  istediği şekilde oynayabilmesidir. Bir gün bu isteği gerçek olur ama bunun bazı koşulları vardır.

Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
Bursa - Bursa Nilüfer Belediyesi Uğur Mumcu Sahnesi

• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
• Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü