Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Comedy Show

    Eskişehir - The Shelbourne Eskişehir 23 Mayıs Pazartesi - 30 Mayıs 2022 Pazartesi
    90 dakika
    • Komedi
    • Tiyatro

    Comedy Show

    Süre: 90 dk

    Yaş Sınırı: +18

    Eğlenceli turlar ve bir o kadar komik hikâyelerle comedy show her pazartesi sizlerle. Birbirinden yetenekli 6 oyuncu, her hafta farklı bir konu,iki jüri ve gösteri boyunca seyircilere  sürpriz hediyeleri ile eğlence seni bekliyor.

    İçerik:

    Skeç gösterileri

    Yarışma turları

    Talk show

    İnteraktif sohbetler

    Ödüller ve daha fazlası

    NOT: Biletlere bir içecek dahildir.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Eskişehir - The Shelbourne Eskişehir

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü