-

Cubetto ile Erken Yaşta Kodlama Atölyesi

İstanbul - Cevahir Sahne (Mecidiyeköy) Cevahir Alışveriş Merkezi Kat:2 Şişli / İstanbul 24 Ocak Pazartesi - 04 Şubat 2022 Cuma
45 dakika
  • Atölye

Cubetto ile Erken Yaşta Kodlama Atölyesi

Süre: 45 dk

4 yaş ve üzerindeki çocuklarımız ekran olmadan ve kurulum gerektirmeden Cubetto eğitim robotu ile programlama ve kodlama mantığını kolaylıkla öğrenebiliyorlar. İstanbul Çocuk Festivali'ndeki en gözde atölyemiz ile çocuklar; Matematik bilgisi kazanır, mesafe ve konum hesaplaması yaparlar, açık uçlu oyun yoluyla özgüven kazanırlar, oyun onları takım olmaya ve birlikte çalısmaya yüreklendirir; mesafeleri, şekilleri ve değişik konumları tartışarak karşılaştıkları problemlere çözüm üretirler. Cubetto’yu programlamak için mevcut hikayeleri dikkatle dinler, sorular sorarak anlamaya çalışırlar. Çocuklar sonrasında kendi hikaye kurgularını oluşturup paylaşırlar. Verilen hedefe farklı yollardan ulaşarak, problemler karşısında kendi özgün çözüm yollarını keşfederler.

Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
İstanbul Avrupa - Cevahir Sahne (Mecidiyeköy)

Etkinlik süresi boyunca maske kullanımı zorunludur.

*** Pandemi koşulları gereği,oyunlarımızdan sonra fotoğraf çekimi yoktur.

• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
• Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü