Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    CyberBar

    • Dram

    CyberBar

    Sokak Sanatları Atölyesi Ve Onart Mekan ortak projesi olan Cyberbar (Aeternum) Distopik bir evrende zamansız ve mekansız bir kurgu yaratmayı amaçlamaktadır. Yüksek teknoloji ,düşük yaşam kalitesi mottosundan yola çıkan oyun. Dikkat yıkılabilir diye düşünülen yaşamların hikayesi. Kitapların tamamen yasaklandığı ve bulundurmanın suç olduğu Dünyada itfaiyecilerin tek görevi kitapları yakmak.
    İnsan ırkının tek çıkış yolu kitap insanlar...
    Umudun robotlardan alınıp devrimci insanlar tarafından halka tekrar ulaştırılmasının performans yoluyla izleyiciye anlatıldığı oyun. Cyberpunk bir yaratım sunuyor...

     

    Sokak Sanatları Atölye Oyuncuları

    Yönetmen: Erdal Çoban
    Makyaj Kostüm Tasarımı: Esra Kuzu

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü