Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Dedektif Muhsin

    57 dakika
    • Tiyatro

    Dedektif Muhsin

    Süre : 57 Dk.

    Yaş sınırı : 6+

    Luna Dans Tiyatrosu, Dedektif Muhsin oyunu eski bir polis olan Muhsin Bulur'un dedektifliğe başlayıp aldığı vakaları polis teşkilatı ile yardımlaşarak çözmeye çalışması,bunun üzerine olayları eline yüzüne bulaştırması üzerine yazılan bir müzikaldir.

    Yazan: Aziz Kılıç
    Sanat Yönetmeni ve Koreografi: Semih Tiryaki
    Yöneten: Galip Kaan Dincer - Melis Göl
    Dekor ve Işık: Ersoy Çelikpazu
    Kostüm: Semra Özal
    Oyuncular:
    Galip Kaan DİNCER
    Semih TİRYAKİ
    Melis GÖL
    Mehmet Mustafa ÇABAKÇOR
    Zehra DUMAN
    Esra Nur AYDIN
    Tuğçe TOKGÖZ
    Dansçılar:
    Bedirhan Mirza ÇAĞLAR
    Buket HACIOĞLU
    Ece Dilara KADIOĞLU

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü