Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Dedektif Pikaçu

    • Çocuk Oyunu

    Dedektif Pikaçu

    En mutlu arkadaşlıkların olduğu Arkadaşlıklar Diyarına Domuşuk adında insanlarla kötü arkadaşlıklar kuran bir kurbağa izinsiz giriş yapmıştır. Diyarın koruyucusu olan Dedektif Pikaçu izinsiz girişi engellemek için kitaplar aleminden diyara gelen arkadaşlarla birlik olup iyi arkadaşlığı anlatarak domusuğa ders verirler.

     

    Yazan ve Yöneten
    Umut Şeddadi

    Oyuncular
    Umut Şeddadi
    Selin Solaker
    Atakan Aygün

    Ses ve Işık
    Atakan Aygün

    Makyaj
    Irem Tuna

    Dekor ve Kostüm
    Anıl Şeddadi

    Reji
    Zeynep Şencan

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü