Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Değiş Tokuş

    Selmani Pak Caddesi No:48 Üsküdar (Merkez) 04 Şubat Cumartesi - 19 Şubat 2023 Pazar
    120 dakika
    • Komedi

    Değiş Tokuş

    Yaş Sınırı: 12+

    Süre: 2 Saat-2 Perde

    Evlenmek için seçtiğiniz kişi “doğru insan” değilse? Peki “doğru insan” tam  da düğününüz öncesi karşınıza çıksa ne yaparsınız?

    Londra’nın dışında butik bir otelde Rachell ile hayatını birleştirmek üzere olan Bill, hatırlayamadığı bir gece yaşamıştır. Düğün sabahına uyandığında kendini açıklayamayacağı bir durumun içinde bulur. Durumu kurtarmak için en yakın arkadaşıyla kafa kafaya verir fakat durum öyle kolay kurtarılacak türden değildir. Beklenmedik misafirler, en yakın dostlar ve oda hizmetçilerinin birbirine girdiği düğün günü “doğru insan” olmak hiç de kolay olmayacaktır.

    Fazla Mesai Tiyatro Grubu

    Onlar, tiyatrodan farklı meslekleri olan tiyatro aşıkları. Kimi bankacı, kimi mühendis, kimi öğretmen, kimi öğrenci, avukat, doktor, esnaf... Hepsinin ortak noktası tiyatroya gönül vermiş olmaları. İşlerini tamamladıktan sonra dinlenmek yerine tiyatro provası yapmayı tercih ediyorlar, Fazla Mesai'ye geliyorlar...

    Fazla Mesai Yapanlar

    Ali Ataş

    Ayşe Nur Başoğlu

    Ceren Üstünel

    Emine Çetin

    Enes Kösem

    Ercan Uğur Yaşar

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Anadolu - Sahne Hane Üsküdar

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Değiş Tokuş Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AnadoluDeğiş Tokuş İstanbul Anadolu Biletleri

    AdresSahne Hane Üsküdar
    50,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresSahne Hane Üsküdar
    50,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresSahne Hane Üsküdar
    50,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü