Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Deliler Senfonisi/ İstanbul Özgün Tiyatro

    75 dakika
    • Komedi

    Deliler Senfonisi

    Süre: Tek Perde / 75 Dakika

    Deli, akıl ve ruh sağlığı yerinde olmayan, anormal davranışlar gösteren kişiye mi denir?

    Ya da soruyu tersten soracak olursak toplumun normal diye nitelendirdiği kişiye akıllı mı demeliyiz?

    O zaman bir soru daha ortaya çıkar. Toplumun normali nedir ve buna karar veren kimlerdir?

    Peki günümüz insanının evde, işte, komşularımız yüzünden apartmanda, sınıfta, sokakta bazen deli oluyorum diye yakınmasına rastlarız. Acaba oyunun müziklerinin söz yazarı Cansu Çam'ın dediği gibi "

    Herkesin içinde bir deli" olabilir mi?

    Tüm bu soruların cevabını komedi üslubunda, eğlenceli müziklerle beraber arayacağız.

    Uyarlayan ve Yöneten: Ümit Kılınç

    Söz-Müzik: Cansu Çam - Ergüder Çağın Özülkü

    Afiş Tasarım: Ömer Gümüş

    Oyuncular: Beyza Yangın-Canan Çam-Cansu Çam-Ergüder Çağın Özülkü-Harun Reşit Elmacı-İnci Taşkın-Oltan Türker Kahraman-Ömer Gümüş-Ümit Kılınç

     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü