Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Denis Smirnov Stand-Up / Денис Смирнов - стендап концерт

    120 dakika
    • Tiyatro

    Denis Smirnov stand-up gösterisi - Денис Смирнов - стендап концерт

    Yaş sınırı​:18+

    Denis Smirnov tarafından gerçekleştirilen Rusça stand-up gösterisi! 15 Temmuz Cuma günü saat 21:00'de stand-up komedyeni Denis Smirnov Burlesque Bodrum'da sahne alacak! Bodrum'da özel bir komedi gecesi için biletinizi ayırtın! Burlesque Bodrum, Denis Smirnov'u Rusça bir stand-up gösterisinde ağırlayacak. Denis Smirnov, 2017-2018 sezonlarında katıldığı ve yarı finalist olduğu açık mikrofon şovundan izleyicilere aşık oldu. 2019'da Denis, Komedi Savaşı finallerine güvenle ulaştı ve 2020-2021'de TNT'deki Standup şovundaki monologlarıyla birçok kişi tarafından hatırlandı.

    Стендап шоу на русском языке в исполнении Денис Смирнов!
    15 июля, пятница, в 21:00 в Burlesque Bodrum выступит стендап-комик Денис Смирнов! Забронируйте билеты на особенный комедийный вечер в Бодруме! Burlesque Bodrum примет Дениса Смирнова в стендап-шоу на русском языке.
    Денис Смирнов полюбился зрителям с шоу открытый микрофон, где участвовал в сезонах 2017-2018 и стал полуфиналистом. В 2019 года Денис уверенно дошёл до финала Comedy Баттл, и запомнился многим своими монологами в шоу Standup на ТНТ в 2020-2021

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir. 

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü