Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Deniz'in Rüyası Çocuk Oyunu

    Kazımdirik mahallesi 167.sokak 8/A Maske Sanat Tiyatro İzmir - Bornova 1 Şubat 2023 Çarşamba
    35 dakika
    • Çocuk Oyunu

    Deniz'in Rüyası Çocuk Oyunu

    Yaş Sınırı: 3+

    Yıldız kaydığında, sizde dilek diler misiniz? Hayvanların nasıl yaşadığını ve neler hissettğini merak eden Deniz, bir yıldız kaydığını gördü ve hemen dileğini söyledi. Sizce Deniz'in dileği gerçek olmuş mudur?
     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İzmir - Maske Sanat Tiyatrosu

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Deniz'in Rüyası Çocuk Oyunu Biletleri ve Fiyatları

    İzmirDeniz'in Rüyası Çocuk Oyunu İzmir Biletleri

    AdresMaske Sanat Tiyatrosu
    50,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü