Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Dertli Çoban

    • Çocuk Oyunu

    Dertli Çoban

    Civciv Osman çok iyi kalpli, yardımsever bir adamdır. En büyük merakı da civcivlerdir. Üç civciv iki tavuk ve bir de zamansız öten horozu vardır. Karisi Cemile' nin babası Muhtar Hamdi bir gün Civciv Osman'a çobanları kaçtığı için, köyün çobanı olması için baskı yapar. O da karisinin ısrarlarına dayanamayarak kabul eder. Meraklı ve tembel olan Civciv Osman isteksiz bir halde çobanlığa baslar. Dertli dertli kaval çalıp sarkalar söyler. Bu arada; köy ve kasabada yasayan herkesin evinden altınları, değerli eşyaları, Hırsızlar Prensi tarafından çalınmaya baslar. Bir gün Civciv Osman haylaz mi haylaz olan Kınalı Kuzu'yu ararken Hırsızlar Prensinin gizli mağarasını bulur. Karısını mutlu temek içinde her gün birkaç adet değerli eşya alıp ona götürür. Ama karısı Cemile onu herkese gösterince Civciv Osman’ın başına gelmedik kalmaz.
    Oyunda; bize ait olmayan bir şeyi almanın kötü bir şey olduğu... Her işi çalışarak ve severek yapmanın insana büyük başarılar getireceği. Birlikte çalışarak, paylaşıp üretmenin daha güçlü olmamızı ve daha büyük isler başarmamızı sağlayacağı. Gibi birçok mesaj, eğlenceli bir anlatım dili ile seyirciye aktarılmaya çalışılmaktadır. İyi Seyirler!
    (Her türlü telif hakları ACS Tiyatrosuna aittir.)

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü