Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Dil Yurdu

    "Karadeniz Mh. Ümraniye Sk. No: 14 İLKADIM / Samsun" 23 Aralık 2022 Cuma
    55 dakika
    • Tiyatro

    Dil Yurdu- Nazım Hikmet

    Not: Etkinliğin gişe satışları devam etmektedir.

    Süre : 55 Dk.

    Kuyunun Dibindeki Taş, Nazım Hikmet'in  "Talihsiz Yusuf" şiirinden yola çıkarak hazırlanan bir "insan olma" ve "yolculuk hikayesi". Bağımsız bir uyarlama, müzikleri, animasyonları, tasarımları ile yeni ve özgün bir eser. Nazım Ustaya 120. doğum günü armağanı.

    Uyarlayıp - Yöneten :Murat Can Kibiroğlu

    Müzik : Hasan Yükselir

    Animasyon : Bülent Çelik

    Seslendirme : Cezmi Baskın

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Samsun - Düşevi Sahne

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Dil Yurdu Biletleri ve Fiyatları

    SamsunDil Yurdu Samsun Biletleri

    AdresDüşevi Sahne
    SON 7 KOLTUK Koltuklar tükenmeden biletini al
    70,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü