Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Doğa Dostları

    • Çocuk Oyunu

    Doğa Dostları

    Yaş: +3

    Bilgi : *Bilet fiyatı kişi/koltuk üzerindendir.

               *Yetişkin ve çocuk için ayrı bilet alınması gerekmektedir.

               *Oyun başladıktan sonra içeri seyirci alınmayacaktır.

    Geleneksel Türk tiyatrosunun renkli karakterlerinden İBİŞ in sakarlıklarını ve yanlışlarını düzeltmeye çalışan Nasreddin hoca,Orman yangınının doğaya,insanlara ne kadar zarar verdiğini anlatıyor. Kahkalar içinde izleyicilerinde katılımı ile müzikal bir şova dönüşen oyunda ayrıca,hayvan sevgisi ve geri dönüşümün önemide vurgulanıyor.

    REVERANS SANAT TİYATROSU SUNAR

    Bilgi : *Bilet fiyatı kişi/koltuk üzerindendir.

               *Yetişkin ve çocuk için ayrı bilet alınması gerekmektedir.

               *Oyun başladıktan sonra içeri seyirci alınmayacaktır.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü