Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    Doğaçlama Gecesi

    Doğaçlama Gecesi

    Osmanağa Mahallesi, Halitağa Caddesi Şadırvan Pasajı No:28, 34714 Kadıköy/İstanbul 17 Haziran 2023 Cumartesi
    75 dakika
    • Doğaçlama

    Doğaçlama Gecesi

    İstanbulimpro SAHNE İçeriği ve şekli daima yenilenen, geleneksel formlardan beslenen,interaktif, müzikal bir oyunla yaza merhaba diyor.Sezonun yorgunluğunu sahnede atmak için Kalfa öğrencilerimizle birlikte  sahnedeyiz.Bu oyunda değişik insan hallerine farklı bakış açıları seyirci ve oyuncuların ortak algılarından süzülerek eğlenceli bir şekilde ortaya koyulur. Tekrarlanamaz olması itibarıyla her oyun hem oyuncular hem de seyirciler için özel bir deneyimdir. İnteraktif yapısıyla seyircilerin de bir parçası olacağı eğlenceli bir geceye hazır mısınız?

    Yaş Sınırı: 15+

    Tek Perde

    Oynayanlar: Jülide Güven, Zeynep Özyurt Tarhan, Koray Tarhan, Evren Duyal, Deniz Çeküç ve Kalfalar

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Anadolu - İstanbulimpro Sahne

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Doğaçlama Gecesi Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AnadoluDoğaçlama Gecesi İstanbul Anadolu Biletleri

    Adresİstanbulimpro Sahne
    Organizasyon İstanbulimpro
    140,00 TL'den başlayan fiyatlarla