Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

-

Dökme Kurşun

İstanbul - Bahçelievler Kültür Merkezi Yayla Sahnesi 11 Şubat 2022 Cuma
  • Tiyatro

Dökme Kurşun

Oyun, İsrail'in yıllardır  Filistin'e uyguladığı insanlık zulmünü konu almaktadır. Yedi farklı hikayeden oluşan oyun, yansıttığı hikâyelerinde çocukların yaşamış olduğu trajediyi gözler önüne sermektedir.

Yazan-yöneten : Erkay Yavuz,

Oyuncular: Elif İskenderoğlu, Betül Akdeniz, Hira su Yıldız, Selim İşcan, Özgür Esat Şentürk, Cihan Çukurova, Filiz Bakkal Erkay Yavuz

Teknik kumanda: Boğaçhan Özer

Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
İstanbul Avrupa - Bahçelievler Kültür Merkezi Yayla Sahnesi

• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

• Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

 

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü