Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Dolores Oyun Okuması

    Dolores Oyun Okuması

    Yaş Sınırı : 16+

    Tiyatro oyun okuması

    İnsanı sıfatlar ne kadar tanımlayabilir ki…Dolores Claiborne ; temizlik işçisi, evli…Bir çocuk annesi. Rüzgar uğultusunun içinizi titrettiği bir taşrada, bir kadının gözbebekleri kaç kez büyür... Cadı olmak için kaç çığlık gerekir bilinmez ama “bazen cadılık bir kadının tutunabileceği tek şeydir…”
    Allegro Sahne oyuncularının kendi sahnesinde gerçekleştireceği Stephen King ‘in romanından uyarlanan oyunun okumasında siz de olmak ister misiniz?
    Oyuncunun hem sahnede karakteri yaratma sürecini hem de hikayenin içinden bakıp size yansıttıklarını deneyimlemek için sizi de aramıza bekliyoruz.
     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü