Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Dönme Dolap

    80 dakika
    • Tiyatro

    Dönme Dolap

    Tür :Absürt Komedi
    Süre :80 Dk. - Tek Perde

    Çayın demi sevgiyle tat verir, dumanı muhabbetle tüter ama konumuz bu değil...Pizzacı Tolga'nın hayali oyuncu olmaktır. Oyunculuk için her ajansa başvuru yapmaktadır. Bir ajans tolgayı beğenir ve başrol için deneme çekimi ister. Bu duruma heyecanlanan tolga bu işi kendi başına beceremez ve yardım alması gerektiğini düşünür. Yolu, mesleği bırakan eski yönetmen ile kesişir. Ancak bu karşılaşma Tolga'nın yolunu daha da zorlaştıracaktır. Absürtlüğün uç noktalara çıktığı etkili bir komedi.

    Dönme Dolap oyunu, 30 Ekim'de Serdivan Belediyesi Kültür Kongre Merkezi'nde!

    Yazan : Ali Erdoğan
    Oyuncular : Burak Tutar , Ali Erdoğan
    Reji : Dramaturg : Enes Dinek
    Genel Sanat Yönetmeni: Burak Tutar

    •Tüm katılımcılar bilete tabii olacaktır.

    •Biletsiz salona giriş yapılmayacaktır.

    •Kontenjan kalması durumunda oyun günü salon girişinde de bilet satışı devam edecektir.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü