Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Dördüncü Ay.

    Dördüncü Ay.

    80 dakika
    • Tiyatro

    Dördüncü Ay

    Yaş : 13+, Yetişkin Oyunu

    Süre : Tek Perde - 70 Dk.

    OYUNUN KONUSU


    Cinayet işlendi. Kan Temizlenecek.
    Cinayet işlenecek. Kan Temizlendi.

    Pişman oldun mu hiç?
    Pişman olacak bir şey yok...
    Erkek mi?
    Evet...
    Babaaa!
    Aşık olmuştum...
    Ailemizin şerefi!
    Namus... Leke, leke...
    Bugün seni gördüm!
    Kadın...
    Erkeğim ben erkek!
    Selam...
    Neden geri geldin?..

    OYUN HAKKINDA BİLGİLENDİRME

    Etkinlik salonu girişlerinde İndirimli bilet alan seyircilerimiz indirim haklarının sağlanması adına yaka kartı veya belgelendirme yapmaları gerekmektedir. Yanlarında belgelendirme yapacak herhangi bir evrağın olmaması durumunda indirim iptal edilecektir.

     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü