Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Dostum Waffle

    Bahçelievler Mah. Pamir CAD. Kardeşler Apt. No: 22/A Muratpaşa Antalya 29 Ocak Pazar - 26 Şubat 2023 Pazar
    30 dakika
    • Çocuk Tiyatrosu

    Dostum Waffle

    Yaş Sınırı: 3-12 yaş aralığı için uygundur.

    Dostum Waffle ile tanıştınız mı? Çocuklar için sıcacık bir dostluk hikayesi. Bu lezzetli ve pek çikolatalı ve komik Waffle arkadaş bulmakta birazcık çekinen Elif'in hayatına tatlı bir dokunuş yapacak. Bu şöleni kaçırmayın. Eğlencesi bol oyunumuz çocukları bekliyoooor.

    Oyun sonu çocuklarla drama eğitmeni, P4C uygulayıcısı, çocuk öyküleri yazarı Esra Yazıcıoğlu ile çocuklar için felsefe atölyesi yapılacaktır. Konumuz:Dostluk
     

    Yazan - Yöneten: Nazlı Çalışkan
    Oynayanlar: Elif Nisa Gapaylar, Musa Doğanay, Nazlı Çalışkan

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Antalya - Baküs Sahne

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Dostum Waffle Biletleri ve Fiyatları

    AntalyaDostum Waffle Antalya Biletleri

    AdresBaküs Sahne
    80,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresBaküs Sahne
    80,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresBaküs Sahne
    80,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü