Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    DR. Henrik

    • Trajedi

    DR. Henrik

    Dünya üzerindeki tüm savaşlar, icatlar, olgu ve olaylar taşları yerinden oynatıp köklü değişikliklere sebep olsa da merkezde olan hep insandır, zaten tüm bu maceranın sebebi insan değil midir? Bu öyle bir serüven ki ilk insandan dünyada doğan son bebeğe kadar değişmeyecektir. Doktor Henrik Egibi ise insana sonsuzluğu bahşederken en temel şeyi unutmasıyla trajik sonunu hazırlıyor. Herkesin içinde yaşayan en bakir insanla mücadelesini, körelen ya da zayıflayan uzuvları değiştirse de okyanusların dibine inip deniz kızların çıkarsa da kaybediyor. Bilim ve akıl sayesinde ölümsüzlüğün kıyısında gezen Dr. Henrik her şeyin sonunda insansı ihtirasların ve çekişmelerin kurbanı oluyor. Dünyaya sınıf atlatan ve tüm insanlara ilahi bir akılla sonsuzluğu vaat ederken, kendi trajedisini yaratıyor ve mahvına engel olamıyor. 

    Oyuncu: Onur Aydın

    Yazan: Berat Dönmez
    Yöneten: Murat Öz
    Afiş - Dekor Tasarımı:Tanay Kemal Kocaeli
    Teaser: Yunus Emre Aydın

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü