Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Dublörün Hikayesi

    Bursa - Podyum Sanat Mahal 25 Mayıs 2022 Çarşamba
    70 dakika
    • Tiyatro

    Dublörün Hikayesi

    Tek kişilik - 70 dakika

    Kendisiyle, başına gelenlerle ve hatta hayalleriyle bile dalga geçmekten imtina etmeyen Kemal’in nasıl oyuncu olamadığının, dolayısıyla nasıl dublör olduğunun eğlenceli, bir o kadar da hüzünlü hikâyesi…
     

    Yazan: Kemal Uçar
    Yöneten: Şenol Önder, Kemal Uçar
    Oynayan: Kemal Uçar
    Işık Tasarımı: Alev Topal
    Dekor Tasarımı: Cihan Aşar
    Kostüm Tasarımı: Candan Ünal
    Özgün Müzik: Mustafa Kemal Öztürk
    Koreografi: Caner Peçenek
    Asistan: Arzu Önder
    Teknik Sorumlular: Cem Okyay, Görkem Örskıran
    Afiş Tasarımı: Büşra Gezer
    Afiş Fotoğrafları: Raşit Algül
    Teaser: R. Onur Duru

     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Bursa - Podyum Sanat Mahal

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü