Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Düğün Dansı Atölyesi

    • Dans - Gösteri
    • Atölye

    Düğün Dansı Atölyesi

    14 Mart - 14 Nisan 2022 (1 Ay sürecinde)

    Uzman eğitmenler eşliğinde, seçilen eser ve dans tarzı belirlenerek, 1 Ay süresince  gerçekleşecek atölye çalışmamız koreografi tamamlanana kadar SINIRSIZ DERS olarak uygulanmaktadır. 

    Hakkında
    Biz Allegro Studio İstanbul olarak, Allegro Sahne adını verdiğimiz sanat atölyemizde, tarihi Yeldeğirmeni Semtindeyiz. Her yanı sanat kokan, kültür kokan bu stüdyo bir imalathane bizim için. Burada Dans ediyor, Tiyatro oyunlarımızı oynuyor, Müzik çalıyor, Heykel yapıyor ve Resimle boyuyoruz ellerimizi!
    Siz de bu dokuda bulunmak ve burada O’ İLK DANS için çalışmak isterseniz, sizleri Allegro Sahne’nin Dans Stüdyosuna bekliyoruz.
     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü