Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    9.ULS.BAL.FEST. DÜĞÜN

    • Tiyatro

    9.ULS.BAL.FEST. DÜĞÜN (ARNAVUTLUK)

    ARNAVUTLUK/ "ALEKSANDER MOİSİU" Tiyatrosu

    Büyük Oyunu 13+ 
    1 Perde - 1 Saat 20 Dakika

    Yazan Anton Çehov
    Yöneten Driada Dervishi

    OYUNUN KONUSU

    Bu oyun, varlıklı ailelerin mallarını ve servetlerini artırmak için evlilik yoluyla nasıl birbirlerine bağlanmaya çalıştıklarını anlatır. Lomov, kendisi de zengin bir adam olan Chubukov’un kızı Natalya ile evlenmek isteyen zengin bir bekardır. Oyun, bu çok kavgacı üç karakterin üzerinde gelişir. Önemsiz meseleler üzerinde tartışırlar ve birbirlerine adlar takarlar. Lomov, Natalya’ya gerçekten aşık değildir. Durulma zamanının geldiğini hisseder ve Natalya’nın iyi bir ev sahibi, güzel ve iyi eğitimli olduğunu düşündüğü için onunla evlenmek ister. Ona evlenme teklif etmeye geldiğini bilmeyen Natalya ise Lomov’un, öküz çayırlarına sahip çıkmak için geldiğini sanır. Bu olay, babası Chubukov’un katılmasıyla bir tartışmaya dönüşür. Daha sonra, Natalya onun evlenme teklifi etmeye geldiğini öğrenir ve onunla evlenmeyi ister. Lomov, hayatta kavgaların da yer alacağını ve bu yüzden önemli şeylerin bir kenara bırakılmaması ger.

    Detaylı Bilgi için Tıklayınız

    OYUNCULAR

    Alesia Xhemalaj
    Jaho Guma
    Gentian Zenelaj
    Andia Xhunga
    Mimoza Marjanaku
    Suela Bako
    Xhejni Fama
    Gjergj Doçi
    Adelina Muça
    Amos Zaharia

    Dekor & Kostüm Tasarımı Driada Dervishi
    Müzik Two Russian Guitars, Bolero
    Koreografi Elton Cefa

    • ÜYELIK girisi yapilarak satin alinan biletlerin iadesi, etkinlik saatine 48 saat kala BILETLERIM bölümü içinde yer alan   IPTAL ET kismindan yapilabilir. Iptal/Iade islemleri internetten alinan ve giseden yazdirilmamis biletler için geçerlidir. 
    • ÜYELIK girisi yapilmadan satin alinan biletlerin iade taleplerinin etkinlik saatine 48 saat kala info@biletinial.com   adresine mail yoluyla iletilmesi gerekmektedir. Iptal/Iade islemleri internetten alinan ve giseden yazdirilmamis   biletler için geçerlidir.

    Sağlığınız İçin

    • T.C. İçişleri Bakanlığı'nın 14.01.2022 tarihli "PCR Test Zorunluluğu" konulu genelgesi uyarınca koronavirüs salgınının son dönem seyri ve toplum sağlığına olan etkisi ile konuyla ilgili olarak Koronavirüs Bilim Kurulunun tavsiyeleri çerçevesinde konser, sinema ve tiyatro gibi etkinliklere katılmadan önce PCR testi ile tarama yapılmasına gerek olmadığına karar verilmiştir.
    • İzleyiciler etkinliklere Hayat Eve Sığar (HES) uygulaması üzerinden bilgilerini göstererek giriş yapabilirler. Tüm kontroller etkinlik girişlerinde HES uygulaması üzerinden yapılacaktır. HES kodunun gerekli bilgileri gösterebilmesi için izleyicilerin HES mobil uygulamasının güncel sürümünü indirerek “HES Kod Ayarları” bölümünde bulunan Risk Durumu, Aşı Durumu, Hastalık Durumu ve Test Durumu alanlarını görüntülenmesine izin vermeleri gerekmektedir. 18 yaş altındaki izleyiciler için PCR testi zorunluluğu yoktur.
    • Ağız ve burnu kapatacak şekilde maske kullanılması zorunludur. Maskesini çıkardığı tespit edilenler uyarılacak, uyarıları dikkate almayanlar alanın dışına alınacaktır.
    • İzleyicilere, girişte temassız ateş ölçümü uygulanacak, 37,5 dereceden yüksek ateş ölçümlerinde seyirci mekânlara alınmayarak bir sağlık kuruluşuna başvurması için uyarılacaktır.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü