Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    9.ULS.BAL.FEST. DULCİEA' YI UNUTUN

    • Tiyatro

    9.ULS.BAL.FEST. DULCİEA' YI UNUTUN(HIRVATİSTAN)

    HIRVATİSTAN / TRIKO CIRKUS Tiyatrosu

    Büyük Oyunu 9+
    1 Perde - 60 Dakika

    Yöneten Lee Delong

    OYUNUN KONUSU

    Küçük bir köyde, daha da küçük bir tiyatroda, Maestra, bir eserle dünyayı değiştirmenin hayalini kurar. Onun sorunu, sadece iki aktrisinin olması ve ikisinin de Juliet’i oynamak istemesi. Bir pizza kuryesi olay yerine pizza ve hafıza kaybıyla gelir. Bu küçük grup, Romeo destanının başlaması için bu kuryeyi etkileme entrikalarına başlar. Sonrası da büyük karmaşa… Lysander’ın Bir Yaz Gecesi Rüyasında dediği gibi: “Gerçek aşkın gidişatı hiçbir zaman pürüzsüz olmadı”; ayrıca “Çok hızlı parlak şeyler kafa karıştırıyor”… diye de işaret ediyor.

    Detaylı Bilgi için Tıklayınız

    OYUNCULAR

    Davorka Horvat
    Iva Peter Dragan
    Nikolna Majdak
    Rok Jurčıć

    Kostüm Tasarımı Hana Letica
    Işık Tasarımı Milan Kovačević
    Beste & Müzik Davorka Horvat
    Dramaturg Marija Antić
    Grafik Tasarım Marko Dješka

    • ÜYELIK girisi yapilarak satin alinan biletlerin iadesi, etkinlik saatine 48 saat kala BILETLERIM bölümü içinde yer alan   IPTAL ET kismindan yapilabilir. Iptal/Iade islemleri internetten alinan ve giseden yazdirilmamis biletler için geçerlidir. 
    • ÜYELIK girisi yapilmadan satin alinan biletlerin iade taleplerinin etkinlik saatine 48 saat kala info@biletinial.com   adresine mail yoluyla iletilmesi gerekmektedir. Iptal/Iade islemleri internetten alinan ve giseden yazdirilmamis   biletler için geçerlidir.

    Sağlığınız İçin

    • T.C. İçişleri Bakanlığı'nın 14.01.2022 tarihli "PCR Test Zorunluluğu" konulu genelgesi uyarınca koronavirüs salgınının son dönem seyri ve toplum sağlığına olan etkisi ile konuyla ilgili olarak Koronavirüs Bilim Kurulunun tavsiyeleri çerçevesinde konser, sinema ve tiyatro gibi etkinliklere katılmadan önce PCR testi ile tarama yapılmasına gerek olmadığına karar verilmiştir.
    • İzleyiciler etkinliklere Hayat Eve Sığar (HES) uygulaması üzerinden bilgilerini göstererek giriş yapabilirler. Tüm kontroller etkinlik girişlerinde HES uygulaması üzerinden yapılacaktır. HES kodunun gerekli bilgileri gösterebilmesi için izleyicilerin HES mobil uygulamasının güncel sürümünü indirerek “HES Kod Ayarları” bölümünde bulunan Risk Durumu, Aşı Durumu, Hastalık Durumu ve Test Durumu alanlarını görüntülenmesine izin vermeleri gerekmektedir. 18 yaş altındaki izleyiciler için PCR testi zorunluluğu yoktur.
    • Ağız ve burnu kapatacak şekilde maske kullanılması zorunludur. Maskesini çıkardığı tespit edilenler uyarılacak, uyarıları dikkate almayanlar alanın dışına alınacaktır.
    • İzleyicilere, girişte temassız ateş ölçümü uygulanacak, 37,5 dereceden yüksek ateş ölçümlerinde seyirci mekânlara alınmayarak bir sağlık kuruluşuna başvurması için uyarılacaktır.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü