Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Dünyasızlar

    • Komedi

    Dünyasızlar 

    Yıl 2089 dünya küresel iklimle mücadelesini kaybetmiş.
    Türkiye'de bu iklim problemleri karşısında boş durmamış ve Türki cumhuriyetlerle birlikte bir uzay gemisi yapıp uzaya fırlatıyor.
    Gemideki mürettebat 5 yıl kadar uyutulup sonra göreve başlayacakken bir göktaşı kazası yüzünden 25 yıl unutuluyorlar.
    Bu uzay gemisinde sadece 4 kişi kalıyor. Gemide kalan mürettebat kaptan, bir kadın astronot, bir kadın birde erkek robottan oluşuyor.
    Uzay gemisindeki olaylar komik biçimde gelişiyor.
     

    Yönetmen : Abdullah Şahin

    Oynayanlar : Ortans Kıvanç, Dilek Karaduman, Abdullah Şahin, Hilmi Özçelik

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü