-

Düşenler

İstanbul - Kültüral Performing Arts Yeşilce Mh. Donatım Sk. 5/A 4 Levent İstanbul 23 Şubat 2022 Çarşamba
  • Tiyatro

Düşenler

Tufanda yalnız bırakılan bir yaratık, hafızası gidip gelen bir balık ve insan gibi yaşayabileceği bir yere gitmek isteyen cansız bir manken bir gün en dipte karşılaşırlar.

Eğer simaları bildik, anlattıkları tanıdık ve oldukları yer olduğunuz yer gibi gelirse, sakın endişelenmeyin! Derin bir nefes alın ve düşenlerin dünyasına bir de dışarıdan bakın.

Yazar: GİZEM KURTULMUŞ

Konsept, Tasarım ve Yönetmen: YAĞMUR YAĞMUR

Proje Araştırma: ZELİHA GÜRSOY

Hareket Düzeni: ORÇUN OKURGAN

Yönetmen Yardımcısı: MERVE GÜRAN

Işık Tasarımı: HALUK DENİZ AYDIN

Mapping: SERKAN YAVŞAN

Efekt: METİN KÜÇÜKYILMAZ

Makyaj: FURKAN YALÇINER

Efekt Uygulama: ENES AKYILDIZ

Asistan: ZEYNEP DUMAN

Oyuncular: AYŞE LEBRİZ BERKEM, AHMET İLKER ERGİN, ŞAKİR GÜLER, EREN ÇİĞDEM

Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
İstanbul Avrupa - Kültüral Performing Arts

• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
 
• Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.
 
• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
 
• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
 
• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
 
• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü