Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Düşenler

    • Tiyatro

    Düşenler

    Tufanda yalnız bırakılan bir yaratık, hafızası gidip gelen bir balık ve insan gibi yaşayabileceği bir yere gitmek isteyen cansız bir manken bir gün en dipte karşılaşırlar.

    Eğer simaları bildik, anlattıkları tanıdık ve oldukları yer olduğunuz yer gibi gelirse, sakın endişelenmeyin! Derin bir nefes alın ve düşenlerin dünyasına bir de dışarıdan bakın.

    Yazar: GİZEM KURTULMUŞ

    Konsept, Tasarım ve Yönetmen: YAĞMUR YAĞMUR

    Proje Araştırma: ZELİHA GÜRSOY

    Hareket Düzeni: ORÇUN OKURGAN

    Yönetmen Yardımcısı: MERVE GÜRAN

    Işık Tasarımı: HALUK DENİZ AYDIN

    Mapping: SERKAN YAVŞAN

    Efekt: METİN KÜÇÜKYILMAZ

    Makyaj: FURKAN YALÇINER

    Efekt Uygulama: ENES AKYILDIZ

    Asistan: ZEYNEP DUMAN

    Oyuncular: AYŞE LEBRİZ BERKEM, AHMET İLKER ERGİN, ŞAKİR GÜLER, EREN ÇİĞDEM

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
     
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.
     
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
     
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
     
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
     
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü