Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Ece Sihirli Ormanda

    50 dakika
    • Çocuk Oyunu

    Ece Sihirli Ormanda

    İnsanlar kendilerini büyüten doğaya karşı gelmeye başlamışlardı, ormanları bir bir yok ediyorlar yerine betondan evler, upuzun kuleler dikiyorlardı. Ormanı oluşturan ağaçlar ve orman ahalisi hayvanlar bu duruma hem kızıyor hem de bir türlü bu durumdan kurtulacak yol bulamıyorlardı. Bir gün ormanı katleden ormancılardan birinin kızı olan Ece ormanda kaybolmuştu, Ece'yi bulan hayvanlar ondan intikam almak istiyorlardı ama Ece onlar için hala küçücük bir çocuktu. Peki, sihirli ormanda yaşayan bu hayvanlar Ece ile ne yapacaklar? Ormanı kurtarmanın bir yolunu bulacaklar mı ve ormanı katleden ormancılarla anlaşacaklar mı? Bütün bu soruların cevabı oyunumuzda. Öyleyse siz de sihirli bir ormanda büyülü bir yolculuğa bizimle birlikte çıkmaya ne dersiniz?

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü