Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    El Yapımı Aşk.

    Eskişehir - Eskişehir Zübeyde Hanım Kültür Merkezi 16 Mayıs 2022 Pazartesi
    • Tiyatro

    El Yapımı Aşk

    Bilgi: Etkinliğin 16 Mayıs 2022 tarihli seansları için 1+1 hediye bilet kampanyası mevcuttur. Aynı seanstan En az 2 bilet seçiminde aktif olacaktır.

    Yabancı bir evde kilitli kalan, birbirlerini hiç tanımayan Barmen Deniz ve Şarkıcı Deniz, oyun boyunca kimliklerini saklamaya ve birbirlerinin kim olduğunu öğrenmeye çalışırlar. Sırlar ve hayallerle dolu bu süreçte kendilerini ve aşkı yeniden tanımlarken beklenmedik olaylarla karşılaşırlar. Kadın ve erkeğin toplumdaki yerlerine değer yargıları üzerinden eleştirel bir bakış açısıyla yaklaşan oyun eğlenceli olduğu kadar sürpriz finaliyle de dikkat çekiyor.
     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Eskişehir - Eskişehir Zübeyde Hanım Kültür Merkezi

    - Katılımcılar/izleyiciler COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır.
    - Katılımcılar/izleyiciler alana girerken muhakkak maske takmalı ve etkinlik süresince maskelerini çıkarmamalıdır. Maske takma konusunda gereken hassasiyeti göstermeyenler uyarılmalıdır. Maske takmamakta ısrar edenler etkinlik alanı dışına çıkartılmalıdır.
    - 12 yaşından küçük çocuklar etkinliğe alınmamaktadır.
    - 12 yaş ve üzeri bilete tabidir.
    - Öğrenci biletlerinin girişte öğrenci kimlik kartı ibrazı mecburidir.
    - Öğrenci kartı ibraz etmeyen kişilerden fiyat farkı alınacaktır.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
     
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.
     
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
     
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
     
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
     
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü