Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Elsa ve Heidi’nin Şirin Macerası

    • Çocuk Oyunu
    • Tiyatro

    Elsa ve Heidi’nin Şirin Macerası

    Prenses Elsa ve Heidi , yanlışlıkla yediği mantardan zehirlenen Şirine’yi ziyarete gelirler. O sırada Şirine’yi iyileştirmek için

    İksirli ilaç hazırlamaya çalışan Şirin Baba’ya yardım etmeye karar verirler. Şirin Baba’nın zehiri yok etmesi için bir mantara ihtiyacı vardır.

    Ve bu mantar ormanlıkta bulunmaktadır. Bunu duyan Prenses Elsa ve Heidi , Şirin Baba’dan habersiz mantar bulmaya ormana giderler.

    Akıllarına gelmeyen bir şey var ki Gargamel ormandadır ve Prenses Elsa ve Heidi için bazı planları vardır. Heyecanlı, Eğlenceli, Müzikli ve Danslı

    Eğitici Çocuk Tiyatromuza bekleriz…

    TİYATROMUZ 12 YAŞA KADAR UYGUNDUR.

    2 YAŞ VE ÜSTÜ ÜCRETLİDİR.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü