Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Eniştemin Suçu Ne

    • Tiyatro

    Eniştemin Suçu Ne

    SİSTEM PARALARI  NERDE?

    Günlerden bir gün Tezcan'ın başı yine belaya girer. Tezcan bu durumdan kurtulabilmek için kendisini eniştesinin kucağına atar. Ercan'ın Canan 'dan para aldığını anlayan Tezcan, eniştesini kandırarak bu parayı ikiye katlayacak bir sistemde kullanacağını ima eder. Daha önceden de arkasında alacaklı bırakmış Tezcan, bu evde olduğu sürece başında ki belayı etrafına, yani şanssız olan eniştesinin üzerine yıkacaktır. Tabi bu durumda karısından aldığı paranın geri dönmediğini gören Ercan, bakalım işin içinden nasıl sıyrılacak. Ev sahibi, icra, mafya, borçlar ve yanlış anlaşılmalar ekseni üzerine dönen bu oyunda başkarakterimiz Ercan'ın çaresizliğini yer yer keyiflerini, korkusunu ve psikolojisini inceleyeceğiz.

    Oyuncular : Barış Oruç, Elif Haney Şimşek, Haşim Aydın, İslam Turan, Uğur Tohumcu, Ecrin Yılman, İsmail Demirci, Tugay Oğuz, Metin Altınay, Uğur Polat Posoflu

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü