Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Entegre Tiyatro - Doğaçlama Tiyatro Gösterisi

    Eskişehir - Eskişehir Zübeyde Hanım Kültür Merkezi 1 Haziran 2022 Çarşamba
    120 dakika
    • Doğaçlama Tiyatro

    Entegre Tiyatro - Doğaçlama Tiyatro Gösterisi

    Entegre Tiyatro'nun seyirciler ile interaktif olarak sergilediği ve tüm oyunun doğaçlama performanslarla sürdürüldüğü Sezon Finali oyunu seyirciyle buluşuyor !!

    2018'de Eskişehir'de kurulan Entegre Tiyatro, bugüne kadar aktif bir şekilde doğaçlama oyunlar sergileyerek seyircisiyle buluştu. Günümüzde faal olarak sahne almayı sürdüren Entegre Tiyatro, çeşitli formatlarda doğaçlama tiyatro gösterileri düzenlemektedir.

    Gösterimizde doğaçlama turlardan oluşan seyircinin verdiği çıkış noktalarıyla doğaçlama oyunların oynandığı bir doğaçlama tiyatro formatı yer alacaktır. Bu formatta moderatör ile seyirciler sahnede oynanacak oyunu interaktif olarak belirler ve istediği taktirde seyirciler kısa turlarda sahnede rol alma fırsatına sahip olabilir.

    Eskişehir'de doğan ve 2018'den beri Türkiye'nin çeşitli yerlerinde oyunlarını sürdüren Entegre Tiyatro, bir kez daha Eskişehir Zübeyde Hanım Kültür Merkezinde seyircilerine teşekkür etmek için sabırsızlanıyor.

    Hepinizi Oyunumuza Bekleriz...

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Eskişehir - Eskişehir Zübeyde Hanım Kültür Merkezi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
     
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.
     
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
     
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
     
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
     
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü