Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Eşik

    • Tiyatro

    Eşik

    12.Yüzyılın sonunda Anadolu'da Moğol istilası ve kıtlık hüküm sürerken dünyaya gelen Yunus Emre buğday aramak için çıktığı yolda Hacı Bektaş'a gider. Hacı Bektaş'ın Nefes mi? Yoksa Buğday mı? İstersin sorusuna karşılık buğdayı alarak Hacı Bektaş'ın dergahından ayrılır. Köyüne dönerken, nefesin hikmetini anlayan Yunus Emre dergaha tekrar döner. Fakat şu cevabı alır; 'Biz senin gönül kilidinin anahtarını Tabduk Emre'ye verdik''. Bu söz üzerine Yunus Emre Tabduk Emre'nin dergahına gider ve yıllarca dergaha odun taşır. Dervişlerin gözdesi olur ve Tabduk Emre'nin ''Sen hala dünya kokuyorsun Yunus Can'' sözüyle birlikte dergahtan ayrılır. Diyar diyar aşkı arar. Yıllar sonra dergaha dönen Yunus, Tabduk Emre Hazretlerinden çilesinin bittiğini öğrenir. Tabduk Emre asasını bir nehire atar ve Asa nereye giderse oraya kur dergahını'' dedikten sonra Yunus Emre Tabduk Dergahı'ndan ayrılır. Kendi dergahını kurmak üzere yola çıkar.

     

    Yazar: Elif Candan – Oğuzhan Sarıkaya
    Yönetmen: Elif Özhancı
    Dramaturg: Elif Candan
    Koreografi: Pelin Elcik Yorgancıoğlu
    Oyuncu: Oğuzhan Sarıkaya
    Reji Asistanı: Kardelen Kendir
    Oyun Müzik: Osman Sarıkaya
    Görsel Tasarım: Okan Sarıkaya
    Dekor & Kostüm Tasarım: Elif Özhancı
    Hukuk Danışmanı: Av.Batuhan Karahan

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü