-

Eski Köye Yeni Ramazan

  • Tiyatro

Eski Köye Yeni Ramazan
Müzikli Güldürü Oyunu

Geleneksel ramazan geceleri Ahmet Çevik Tiyatrosu ile şenleniyor. Usta tiyatrocu ve ekibi, Ramazan ayı süresince yepyeni bir oyunla izleyici ile buluşacak.
“ESKİ KÖYE YENİ RAMAZAN”

2013'ten bu yana sahneye koyduğu komedi oyunlarıyla tiyatro severlerin büyük beğenisini kazanan Ahmet Çevik Tiyatrosu, iftar sonrası kahkaha tufanı estirmeye hazırlanıyor. 

"Eski Köye Yeni Ramazan" adlı oyun, Ramazan’a özgü komik hikayelerin anlatıldığı iki skeç ve geleneksel Türk tiyatrosunun yapıtaşlarından biri olan orta oyunundan oluşuyor. Tek perdelik oyunda tiyatro, sinema ve televizyon dünyasından önemli isimler rol alacak.     Ahmet Çevik, Yelda Alp ve Hakan Kutlay Kutlu’nun yanı sıra duayen tiyatrocular  Didem Sökmen ve Kemal Kuruçay da ramazan gecelerinizi şenlendirecek.

  RAMAZAN GECESİNDE KAHKAHA TUFANI

Oyunu Ahmet Çevik yazdı, usta oyuncu Kemal Kuruçay yönetti. Müzikleri Aras Deniz Sipahi üstlendi. Kostümleri Şinasi Günaydın hazırladı. Ses ve Işıkta Sedat Atay görev aldı. Oyun Ramazan ayı süresince yurt içi ve yurt dışında birçok şehirde tiyatroseverlerle buluşacak. 

Eski Köye Yeni Ramazan
TEK PERDELİK RAMAZAN OYUNU
YAZAN: Ahmet Çevik

YÖNETMEN: Kemal Kuruçay

OYUNCULAR: Ahmet Çevik, Yelda Alp, Hakan Kutlay Kutlu, Didem Sökmen ve Kemal Kuruçay

MÜZİK: Aras Deniz Sipahi KOSTÜM: Şinasi Günaydın SES VE IŞIK: Sedat Atay

Tarih: 18 Mayıs 2019
Saat: 21:30
Yer: Bolu İl Kültür ve Turizm Merkezi

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Tiyatro Konser Opera&Bale Tümü