Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Eski Köye Yeni Ramazan

    • Tiyatro

    Eski Köye Yeni Ramazan

    Müzikli Güldürü Oyunu

    Geleneksel ramazan geceleri Ahmet Çevik Tiyatrosu ile şenleniyor. Usta tiyatrocu ve ekibi, Ramazan ayı süresince yepyeni bir oyunla izleyici ile buluşacak.

    “Eski Köye Yeni Ramazan”

    2013'ten bu yana sahneye koyduğu komedi oyunlarıyla tiyatro severlerin büyük beğenisini kazanan Ahmet Çevik Tiyatrosu, iftar sonrası kahkaha tufanı estirmeye hazırlanıyor. 

    "Eski Köye Yeni Ramazan" adlı oyun, Ramazan’a özgü komik hikayelerin anlatıldığı iki skeç ve geleneksel Türk tiyatrosunun yapıtaşlarından biri olan orta oyunundan oluşuyor. Tek perdelik oyunda tiyatro, sinema ve televizyon dünyasından önemli isimler rol alacak.     Ahmet Çevik, Yelda Alp ve Hakan Kutlay Kutlu’nun yanı sıra duayen tiyatrocular  Didem Sökmen ve Kemal Kuruçay da ramazan gecelerinizi şenlendirecek.

    Ramazan Gecesinde Kahkaha Tufanı

    Oyunu Ahmet Çevik yazdı, usta oyuncu Kemal Kuruçay yönetti. Müzikleri Aras Deniz Sipahi üstlendi. Kostümleri Şinasi Günaydın hazırladı. Ses ve Işıkta Sedat Atay görev aldı. Oyun Ramazan ayı süresince yurt içi ve yurt dışında birçok şehirde tiyatroseverlerle buluşacak. 

    Yazan: Ahmet Çevik

    Yönetmen: Sinan Bengier

    Oyuncular: Ahmet Çevik, Uhde Seçil,Serhan Atak,Sinan Bengier

    Ses Ve Işık: Cüneyt Şirinoğlu

     

    *İstanbul Temaşa Tiyatroları etkinliklerinde iade yapılmamaktadır.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü