Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Evden Uzakta-Obje Tiyatrosu

    Yüzüncüyıl, Arena AVM, Uğur Mumcu Blv. D:Kat:1, 16120 Nilüfer/Bursa 2 Şubat 2023 Perşembe
    40 dakika
    • Çocuk Tiyatrosu

    Evden Uzakta-Obje Tiyatrosu

    Yaş Sınırı: 4+

    En fazla 50 seyirci kabul ettiğimiz oyun, ailesinin güvenli alanından uzaklaşan fantastik karakterimizin başına gelenleri mizahı bir dille ele alırken, çocukların güvenli mesafe sınırlarını fark etmelerini amaçlar. Oyun, çocukların yönlendirmesi ile termos, yelpaze, süzgeç gibi günlük materyallerin kuklaya dönüştürüldüğü açık ve katılımcı biçimde oynanır.

    Kurgu: Nedim Buğral
    Performans: Nedim Buğral, Eren Üstüner

     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Bursa - Arena Sahne Blackbox

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Evden Uzakta-Obje Tiyatrosu Biletleri ve Fiyatları

    BursaEvden Uzakta-Obje Tiyatrosu Bursa Biletleri

    AdresArena Sahne Blackbox
    70,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü