Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Evliliğin Halleri

    • Drama

    MuSanat

    Evliliği Halleri (Tütünün Zararları / Ayı / Bir Evlenme Teklifi / Sayfiyede Yaz)

    Anton Çehov’un, “Tütünün  Zararları,  Ayı, Bir Evlenme Teklifi ve Sayfiyede Yaz” adlı oyunlarını birleştirerek, Yılmaz Gruda'nın farklı bir kurgu ve yeni bir anlatımla sahneye koyduğu Tek Perdelik oyunumuz ‘Evliliğin Halleri’, bireylerinin yaşamlarında büyük rolü olan, “evlilik/aile” kurumu içindeki doğrular ve yanlışların yarattığı “komik, eğlenceli’’ halleri, çarpıcı/etkin bir biçimde ortaya koyuyor.

    *Podyum Sanat Mahal'de gerçekleşecek etkinlikte yer alan engelli koltukları için; tek bilet fiyatı alınır refakatçi ücretsiz katılım sağlar.

    Yazan: Anton Çehov
    Çeviren /Derleyen /Yöneten:Yılmaz Gruda
    Süpervizör: Mediha Elvan Gruda
    Genel Sanat Yönetmeni: Şahin Adıgüzel

    Oynayanlar:
    Yılmaz Gruda
    Pervin Pekbilimli
    Şahin Adıgüzel

    Dekor: Yaşar Kalkan
    Işık/Müzik: Gökhan Davulcu
    Kostüm: ByRetro / Kopernik

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü