Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Eyvah Karım Psikolog

    • Tiyatro

    Eyvah Karım Psikolog

    Psikilog Pelin Hanım , akvaryumda beslediği balıklarına aşık olan kocası Kerim yüzünden özel hayatında zaman zaman sorunlar yaşar ve evde psikolog olmak zorunda kalır. İşyerinde ise sekreteri Handan kahve fallarıyla iyice kafasını karıştırır.
    Pelin Hanım'ın danışanları Hakan ve Ayşe çifti ise ayrı renkli karakterlerdir. Ve tabiki onların da sorunu, yaşadıkları ilişkidir:) Kerim'in yakın, esprili ama bir o kadar saf dostu Barış ise her ne kadar Pelin ve Kerim'in arasını düzeltmeye çalışsa da pek başarılı olamaz. Bütün bunlar yetmiyormuş gibi Barış ve Handan aşk yaşamaya başlayınca işler iyice karışır. Handan zaten çok çoşkulu ve bir o kadar duygusal bir karakter olduğu için o da artık bu hikayenin bir parçası olmuştur.
    Finalde ise bizi yeni sürprizler bekliyordur. Ve aslında yine kendimizi sahnede görürüz, çünkü "HER İLİŞKİ AYNIDIR"

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü