Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    -

    Fidye

    60 dakika
    • Komedi

    Fidye

    Yaş Sınırı: 16+
    Süre: 1 saat

    Paraya çok ihtiyacı olan Serhat ve Zeki, ünlü iş adamı Mehmet Kuruluoğlu'nu kaçırıp eşi Ömür Kuruluoğlu'ndan fidye isterler. Ancak işler hiç de sandıkları kadar kolay olmaz. İşin içine Zeki'nin kız arkadaşı Dilek de girince her şey iyice çığırından çıkar. Serhat ve Zeki'nin yaşadığı komik olaylar sizi çok güldürecek.

    Yazan: Şükrü İskender Deşik 
    Yöneten: Sinan Görkem Gönel 
    Düzenleyen: Umut Şeddadi 
    Yönetmen Yardımcısı: Hüseyin Sert 
    Ses Ve Işık: İzzet Yaran 
    Dekor: Mert Yaran 
    Afiş Tasarım: Ayşenur Top 
    Yapım: Tiyatro İzmir
    Yapımcı: Mert Yaran
     
    Oyuncular: 
    Ferhat Mete 
    Mert Yaran 
    Eda Öztan 
    Talat Yavaş 
    Baran Coşkun Özkan 
    Çiğdem Güzel Batur

    Oyun Başlama Saatinden Sonra Salona İzleyici Alınmamaktadır.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu