-

Fikriye .

İstanbul - Şişli Tiyatrosu 25 Ocak 2022 Salı
  • Tiyatro

Fikriye

Direksiyon Villası

Çocukluğunda ilk gördüğü günden beri nefes aldığı her an Muatafa Kemal ATATÜRK’ü sevmeye devam eden Fikriye Hanım’ın; Paşasını ilk gördüğü günden itibaren, İstanbul hatıraları, Ankara’ya gelişi, Direksiyon Villası’nda geçirdikleri yıllar, Çankaya’ya taşınmaları, hastalığı, sanatoryum günleri ve ölümüne dek yaşadığı, düşündüğü, hissettiği her şeyi konu almaktadır oyun.

Oyuncunun Ödülleri

Rotary 1. Tiyatro Ödülleri “ En Başarılı Kadın Oyuncu”

Bedia Muvahhit Tiyatro Ödülleri “ 2018  En Başarılı Kadın Oyuncu”

Bedia Muvahhit Tiyatro Ödülleri “ 2015  En Başarılı  Komedi Kadın Oyuncu”

14. Direklerarası Seyirci Ödülleri “ En İyi Kadın Oyuncu”

5. Anadolu Tiyatro Ödülleri “ Başarı- Emek Ödülü”

Yazan: Sedat Demirsoy

Yöneten: Yılmaz Tüzün

Güfteler: M.K. Atatürk Ve Fikriye Hanım

Beste: Kerem Memişoğlu

Kostüm Tasarım: Emine Tarın

Işık Tasarım: Alpdoğan Selçuk

Afiş Tasarım: Ayşegül Köksal

Saç Tasarım: Erdal Kutki

Reji Asistanı: Seden Turan

Oynayan: Yasemin Şimşek Tüzün

Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
İstanbul Avrupa - Şişli Tiyatrosu

• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
• Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü