Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Fındıkkıran Ayanın Rüyası

    Emniyet, Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Cd Milli Eğitim Bakanlığı Beşevler Kampüsü, 06560 Yenimahalle/Ankara 11 Şubat Cumartesi - 11 Şubat 2023 Cumartesi
    45 dakika
    • Müzikal

    Fındıkkıran Ayanın Rüyası

    Etkinlik Yaş Sınırı: 3+

    Etkinlik Süresi: 45 Dk.

    Günümüzde geçen bu Fındıkkıran hikayesi, dansçı Aya’nın Fındıkkıran seçmelerine katılmasıyla başlar. Büyülü bir yeni yıl hikayesi olan Fındıkkıran müzikali, dev kuklalar ve maskotların eşlik ettiği sahne anlayışına sizi sihirli bir dünya ya götürecek. Bizzz Sahne ve Kukla Türkiye'nin birlikte sahneledigi bu çağdaş Fındıkkıran yorumuna tüm büyüklerimizi ve çocuklarımızı bekliyoruz.

    Yönetmen : Didem Baylan
    Sahne tasarim : Serkan Bilgin
    Senaryo : Didem Baylan-Aliye Aybüke Özdemir
    Müzik : Akça Acun Bilgin
    Prodüksiyon : Çoşku Türkel-Alara Baylan
     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Meb Şura Salonu

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Fındıkkıran Ayanın Rüyası Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraFındıkkıran Ayanın Rüyası Ankara Biletleri

    AdresMeb Şura Salonu
    130,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresMeb Şura Salonu
    130,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü