Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Fırt Çok Dertli Stand Up

    • Stand up

    Fırt Çok Dertli Stand Up

    Böyle bir stand up gösterisi daha önce seyretmediniz!

    Kaliteli bir mizah, eğlenceli bir kurgu ve videolar eşliğinde anlatılan çok komik hikayeler…Ciddi konulara mizah penceresinden bakıyor ve çarenin kendilerinde olduğunu söyleyenlerin gaflarını gösteriyoruz. Hep birlikte yaşadıklarımıza ve bize yaşatılanlara gülüyoruz.Yaşarken fark etmediğiniz komiklikleri seyrederken fark edeceksiniz. İnsan içindeyken pek anlamıyor da uzaktan bakınca çok komik geliyor. Halimize gülmeye hazır olun.

    Barbaros Uzunöner, komedi dozu yüksek gösterisi ile sahnede. Fırt Çok Dertli Stand Up sizi çok güldürecek!

    SİYASAL LOTO oyununun adı FIRT-ÇOK DERTLİ STAND UP olarak değiştirilmiştir.
     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü