Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Fırtına - Eğlenceli Cuma

    • Çocuk Oyunu

    Fırtına

    Yaş Sınırı: 7+

    Oyun Büyüsü - Büyü Oyunu

    William Shakespeare’in Fırtına oyunundan hareketle +7 yaş için Yasin Yürekli’nin uyarladığı ve yönettiği oyunumuz Çeksanat Görükle Kültür Merkezi'nde!

    Büyücü Prospero hüküm sürdüğü adanın açıklarında bir fırtına çıkarır ve Kral’ın gemisini batırır. ( Korkmayın kimseye bir şey olmaz. ) Amacı onları bir süre adada misafir etmek ve 12 yıl öncesinin hesabını sormaktır. Ancak kızı Miranda, Prensle karşılaşıp ona aşık olur…Bir adada kral, prens ve kontlar; cadılar, büyücüler ve periler… 

    Klasik hikayeyi hareket tiyatrosu olarak sahneye taşıyan ekibimiz sahnede buldukları eşyaları, enstrümanları ve sadece bedenlerini kullanarak seyircisini oyunun şimdisinde olmaya çağırıyor, sahnenin sinerjisini performansa çevirirken  komedi dünyasına götürüyor. Çünkü sahne, tüm zamanların ve mekanların temsiline davet edilen büyülü bir araçtır. “Ada” olarak metaforlaştırılan oyun alanı; bedenin hareketini temel alarak sıra dışı bir evrene dönüşür. Olduğundan başka bir şeye dönüşebilme potansiyeli büyüdür! 

    Bu büyülü dünyaya hepinizi bekleriz...

    Uyarlayan Ve Yöneten : Yasin Yürekli
    Müzik Tasarımı : Nedim Yıldız
    Koreografi : Mert Aksu
    Dekor Kostüm Tasarımı : Sinan Sungur
    Kostüm Uygulama : Aslıhan Pekün
    Asistanlar : Seren Yılgın, Aylin Hacıbekiroğlu
    Afiş Tasarım : Müjde Başkale
    Oyuncular : Cantuğ Yavuz, İlkay Zengin, Kağan Şenbaş, Yaren Şensoy, Müge Açıkdüşünenler, İrem Azar
    Yapım Sorumlusu : Ertuğ Bayraktar
    Halkla İlişkiler : Hilal Erçetin
    Sanat Yönetmeni : İzzet Boğa

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü